Realizace projektů – Čištění povrchů

V oblasti průmyslového čištění se produkty značky CHEMSTR vyznačují svou kvalitou a efektivitou. Díky našemu vlastnímu vývoji a výrobě můžeme zaručit, že každý produkt je přesně přizpůsoben potřebám našich zákazníků. Ať už se jedná o odstraňování graffiti z různých typů povrchů, jako jsou beton nebo cihla, či o odstraňování mastnoty v průmyslových prostorách, naše čistící prostředky si s náročnými úkoly hravě poradí.

Kromě toho se specializujeme na průmyslové čištění podlah, ať už se jedná o betonové, dlaždicové nebo jiné typy. Před každou aplikací našich produktů pečlivě testujeme povrch, abychom předešli jakémukoli možnému poškození. Spokojenost zákazníků je naším hlavním cílem.

Odstraňování graffiti

Odstraňování graffiti Pomocí naší účinné na míru vyvinuté chemii, jsme schopni efektivně odstraňovat graffiti, bez poškození laku. Vždy před aplikací čisticích prostředků provádíme test povrchu, abychom předešli jeho případnému poškození.  Odstraňování graffiti je pomocí našeho produktu šetrné k čištěnému povrchu, zároveň maximální mírou zabraňujeme případným úkapům čističů a barvy na povrchy.  Čištění vždy provádíme rychle…