Realizace strojírenských projektů

Ve strojírenství nabízíme komplexní řešení od technického engineeringu po vývoj dílů a nástrojů. Kromě vývoje se specializujeme na povlakování a ochranu povrchů dle vašich požadavků a našich doporučení.

Díky spolupráci s aplikačními partnery dodáváme kompletní řešení v odlévání a pogumování, zvláště pro válcové povrchy, vibrační podavače a nástroje. Naše technologie odolávají těžkému zatížení, chemikáliím, teplotám a rázům. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, hledáme pro něj dlouhodobá a efektivní řešení.

Výroba vozíků

Výroba vozíků na zakázku: Realizace specifického projektu pro klienta zahrnující vývoj, 3D modelování a výrobu prototypu s důrazem na konstrukční spoje a spojovací prostředky. Flexibilní přístup v oblasti strojírenství, s dodací lhůtou přibližně 1,5 měsíce.

Výroba nožů

Vyvíjeli a vyráběli jsme specializované nože na gumu, což zahrnovalo 3D modelování, prototypování, testování a sériovou výrobu s důrazem na kvalitu a přesnost. Spolupracovali jsme s klientem a zajišťovali také broušení nožů pro jejich dlouhou životnost a efektivitu.