ČESKÁ VÝROBNÍ A DISTRIBUČNÍ SPOLEČNOST ZNAČKY CHEMSTR®

Společnost Chemstr - Šafařík s.r.o. je česká výrobní a distribuční společnost, která se orientuje na prodej produktů své vlastní ochranné značky CHEMSTR®, dále se zabývá renovační a vývojovou činností.

Chemie nejen pro strojírenský průmysl

Společnost CHEMSTR-ŠAFAŘÍK s.r.o. je česká technologická společnost založena v roce 2008 zabývající se vývojem, dodávkami produktů pod vlastní značkou, výstavbou a opravami průmyslových i designových podlah. Její zakladatel Luděk Šafařík starší se také podílel na založení chemického průmyslu v ČR v podobě, ve které ho nyní známe. 

Mezi produkty naleznete například čisticí prostředky, lepidla, tmely, maziva, oleje a mnoho dalších prostředků, které je možné využít v průmyslu, ale také v domácnosti. Vyrábíme také produkty na míru klientským potřebám

Stavební divize společnosti se zabývá primárně výstavbou a opravami průmyslových a designových podlah. Aplikujeme zejména epoxidové a polyuretanové systémy. Aplikace podlah realizujeme pro největší průmyslové hráče, ale také pro aquacentra, hasiče či developerské společnosti. 

Naše společnost slaví také úspěchy v oblasti vývoje a výzkumu. Konkrétně naše projekty byly podpořeny Technologickou agenturou ČR v programu Trend, dále pak v mezinárodním projektu M-ERA.NET, ve kterém spolupracujeme s předními evropskými univerzitami. Od roku 2021 spolupracujeme také s ČVUT. Vývoj je stěžejním smyslem našeho růstu, díky kterému chceme udržovat dlouhodobou konkurenceschopnost a také zlepšovat životní prostředí díky druhotnému využívání odpadních látek.

K volbě správného povrchu je vždy z naší strany poskytnuto profesionální poradenství, aby byly potřeby splněny nad očekávání. Stejně tak vám rádi pomůžeme při výběru vhodných přípravků. Naší dlouhodobou vizí je vyvíjet kvalitní produkty a zdokonalovat nabídku našich služeb.

Naše přednosti

Máte zájem o předvedení našich výrobků?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás osobně navštívíme a pomůžeme při řešení Vašich problémů a každodenních provozních záležitostí. 

Kvalita

Pracujeme dle normy ISO 9001:2016

Praxe

Jsme na trhu již 30 let, ale stále se nebojíme nových výzev.

Vlastní výroba a vývoj

Vlastní výroba a vývoj produktů.

100% spolehlivost

Rádi poskytneme reference spokojených klientů.