ČESKÁ VÝROBNÍ A DISTRIBUČNÍ SPOLEČNOST ZNAČKY CHEMSTR®

Společnost Chemstr - Šafařík s.r.o. je česká výrobní a distribuční společnost, která se orientuje na prodej produktů své vlastní ochranné značky CHEMSTR®, dále se zabývá renovační a vývojovou činností.

Chemie nejen pro strojírenský průmysl

Luděk Šafařík starší byl jeden ze zakladatelů sektoru průmyslové chemie a jako jeden z prvních na území porevoluční České republiky nabídl širokou škálu produktů pro takřka každý průmyslový segment. V roce 1991 zahájil distribuci chemických a technických produktů a do dvou let otevřel své brány novým zaměstnancům. V roce 2008 byla spuštěna vlastní výroba, registrovala se značka CHEMSTR® a nastalo období, kdy jsme se rozhodli následovat trend biologicky odbouratelných prostředků. 

Rok 2011 přinesl další důležitý milník – vznikla nová divize renovací a vývoje, která měla za úkol řešení akutních problémů přímo u našich klientů. Divize průmyslových renovací a vývoje se zabývá montážní činností, aplikacemi povrchových ochran, vývojovou činností a dodávkou kompletních řešení na míru.

Roku 2015 společnost CHEMSTR vstoupila do dalšího sektoru, a to to do sektoru stavebního, konkrétně se zaměřila na renovace a výstavbu podlah pro průmyslové závody.

Rok 2021 byl dalším důležitým milníkem z důvodu zahájení spolupráce s ČVUT na vývojovém inovačním projektu v oblasti stavebnictví.

Naší hlavní dlouhodobou vizí je prohlubovat vztahy s našimi partnery, vyvíjet kvalitní produkty a zdokonalovat nabídku služeb.

 
Naše přednosti

Máte zájem o předvedení našich výrobků?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás osobně navštívíme a pomůžeme při řešení Vašich problémů a každodenních provozních záležitostí. 

Kvalita

Pracujeme dle normy ISO 9001:2016

Praxe

Jsme na trhu již 30 let, ale stále se nebojíme nových výzev.

Vlastní výroba a vývoj

Vlastní výroba a vývoj produktů.

100% spolehlivost

Rádi poskytneme reference spokojených klientů.