Podlahová řešení pro průmyslové provozy, garáže či skladové haly

Podlahová řešení pro průmyslové provozy, garáže či skladové haly

Řešení podlah na míru vašim potřebám

Každý prostor se opotřebovává a v průmyslovém prostředí to platí dvojnásob. Někde se to týká akutní nivelace podlahy, jinde se rozhodují pro praktické položení podlahové stěrky nebo renovaci stávající betonové podlahy v hale. Občas je zapotřebí navrhnout komplexní řešení v podobě nové lité podlahy. Ať už se rozhodujete mezi jakoukoliv variantou těchto úprav, můžete se na nás spolehnout. Kvalitních podlahových pokládek a řešení máme na svém kontě již nespočet, stejně jako spokojených zákazníků.

Protiskluzové povrchy

Zajistěte bezpečí v prostředích s vysokým rizikem uklouznutí. Mějte pevný a stabilní povrch bez kompromisu v designu a estetice.

Odolné povrchy

Dlouhodobá trvanlivost a vysoká kvalita i v těch nejnáročnějších průmyslových a komerčních prostředích.

Chips/Flake

Vysoká funkčnost s atraktivním vzhledem nabízející širokou paletu barev a textur pro vytvoření jedinečného a esteticky přitažlivého povrchu, který dodává charakter jakémukoli prostoru.

Betonové podlahy

Synonymum pro robustnost a moderní vzhled. Beton poskytuje nejenom odolnost a snadnou údržbu, ale také industriální estetiku vhodnou pro různé architektonické styly a prostředí.

Dopravní značení

Vodorovné dopravní značení na komunikaci či podlahové značení do průmyslového provozu nebo areálu podniku představuje důležitý orientační a bezpečnostní prvek.

Designové podlahy

Kombinace inovativních materiálů a kreativních vzorů poskytuje výjimečnou estetiku a utváří jedinečný charakter každého interiéru.

Garáže

Naše podlahy pro garáže jsou navrženy s důrazem na odolnost a funkčnost. Poskytují nejen vysokou odolnost vůči olejům, chemikáliím a mechanickému opotřebení, ale také estetický vzhled, který promění každou garáž v reprezentativní a praktický prostor.

Rekonstrukce podlah

Chcete vylepšit podmínky ve stávajících prostorách? Rekonstrukce průmyslových podlah může být řešením. Mezi nejčastěji poptávaná řešení patří aplikace protiskluzových povrchů nebo zvýšení zajištění chemické odolnosti podlah. Zvláště ve skladovacích halách je potřeba řešit podlahy s vysokou mechanickou odolností a zajímavou úpravou může podlaha projít díky realizaci designových povrchů na bázi polyuretanu.


„Rekonstruujeme a stavíme podlahy podle sesbíraných a vypozorovaných dat, která mají velký klientský užitek.“

Řešení podlah na míru vašim potřebám

Když se pustíme do realizace nové průmyslové podlahy, neomezujeme se pouze na opravy existujících ploch. Naše služby zahrnují komplexní realizace „na klíč“, což znamená, že jsme schopni poskytnout kompletní servis od návrhu až po kontrolu zatížení podlahy. A to především na plochách do 3 000 m2.

Při těchto komplexních realizacích sehrává klíčovou roli náš technologický tým. Odborníci s dlouholetými zkušenostmi nejen pečlivě aplikují materiál, ale také dohlížejí na každý detail provedení. Jejich přítomnost zaručuje nejen technickou preciznost, ale i bezchybný průběh celého projektu.

Každá fáze realizace nové průmyslové podlahy je pečlivě promyšlena a řízena s cílem dosáhnout kvalitního výsledku, který bude mít dlouholetou životnost. Věříme, že správné řešení průmyslové podlahy je základem pro efektivní a bezproblémový chod vašeho provozu. A právě v tomto ohledu vám můžeme poskytnout naše dlouholeté know-how a odborné dovednosti.

Konzultace a plánování

V prvním kroku naší spolupráce se uskuteční důkladná konzultace, během které rozebereme vaše potřeby a očekávání. Společně naplánujeme každý detail, abychom zajistili, že nová průmyslová podlaha bude plně odpovídat vašim požadavkům.

Cenová nabídka, komunikace úprav a výběr termínu

Během přípravy cenové nabídky průběžně komunikujeme a řešíme případné požadavky na změny. Informujeme vás o všech důležitých krocích, vývoji a případných změnách. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem a transparentní komunikace je jedním z našich hodnotových pilířů. Pokud budete s návrhem spokojeni, můžeme přistoupit k řešení výběru materiálu a následně i termínu provedení.

Realizace podlahy

Po pečlivém plánování následuje fáze aplikace betonu, nivelační stěrky či svrchní podlahové stěrky. Spolupracujeme s našimi ověřenými partnery a náš technologický tým je aktivně přítomen, aby zajistil precizní provedení a bezchybný průběh celého procesu realizace.

Dokončovací práce a předání

Po dokončení realizace nové průmyslové podlahy naše péče nekončí. Poskytneme vám důležité informace a tipy na údržbu, abyste mohli nový povrch plně využívat a zároveň zachovali jeho dlouhou životnost. Jsme vždy k dispozici pro případné dotazy či úpravy podle vašich budoucích potřeb.

Získejte návrh provedení s cenovým odhadem

Zanechte nám zde několik údajů o vaší situaci a my vám co nejdříve připravíme návrh na realizaci dle vašich potřeb a požadavků.
Vše samozřejmě nezávazně a zdarma.

Vyberte souborSoubor nevybránAkceptovatelné soubory: jpg, jpeg, jpe, gif, png, js, tar, gz, gzip, mpp. Maximální velikost souboru: 9 MB

10 + 15 =

Odesláním formuláře berete na vědomí naše Zásady ochrany osobních údajů.

V CHEMSTR – ŠAFAŘÍK nabízíme jedinečné zkušenosti, které jsme v průmyslu za 30 let nasbírali

V CHEMSTRu nejsme pouze pokladači průmyslových podlah; jsme konstruktéři individuálních řešení, která odpovídají jedinečným potřebám každého klienta. Věříme, že každý projekt je jedinečný, a proto se věnujeme detailnímu pochopení vašich specifických požadavků a očekávání. Naše schopnost poskytovat individuální přístup nám umožňuje vytvářet průmyslové podlahy, které nejen splňují, ale překračují vaše očekávání ve vztahu ke kvalitě provedení i životnosti.

Stejně tak si dáváme záležet na kvalitním návrhu a provedení dopravního značení ve vnitřních prostorách, ale také v celých areálech, kde naše bezpečnostní značení pomáhá koordinovat dopravu.

Transparentnost je pro nás klíčovou hodnotou u každé spolupráce. Věříme, že transparentní komunikace je základem důvěry a úspěšného dokončení projektu. Proto pravidelně a otevřeně komunikujeme po celou dobu

přípravy i realizace projektu. Informujeme vás o každém důležitém kroku, diskutujeme s vámi možné varianty a respektujeme vaše přání.

Materiály vyvíjíme a optimalizujeme s Fakultou stavební ČVUT v Praze. Řadíme se mezi Technologické lídry v ČR v oblasti vývoje podlahových materiálů (TA ČR) díky vývoji podlahového materiálu z recyklátu M-ERA.NET a máme certifikaci pro aplikaci materiálů Remmers Crete.„Důkladná znalost materiálů a technologií je tím, co naše podlahy dělá jedinečnými. Klienty se vždy snažíme provést celým procesem spolupráce až po záruční i pozáruční servis.“

Luděk Šafařík, majitel společnosti CHEMSTR – ŠAFAŘÍK s.r.o.

Často se nás ptáte…

Pokládka podlahové stěrky nebo realizace lité betonové podlahy je poměrně náročný projekt, ke kterému nám chodí mnoho dotazů. Níže jsme proto připravili ty nejčastěji kladené otázky, kterých se nám od vás dostává. Pokud nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás se svým dotazem kontaktovat.

Kontakt

“Potřebujete zrekonstruovat podlahu? Plánujete novou výstavbu a naše služby vám přijdou vhod? Neváhejte mne kontaktovat. Společně doladíme další kroky.”

Veronika Ryzá

Back office / Obchodně-technický poradce – podlahy, produkty

v.ryza@chemstr.cz
+420 734 844 711

“Pokud máte technický dotaz, rád vám pomohu.”

Ondřej Cajthaml

Obchodně-projektový manager

o.cajthaml@chemstr.cz
+420 792 776 937