CHEMSTR přináší komplexní řešení pro firmy

V CHEMSTR – ŠAFAŘÍK nabízíme jedinečné zkušenosti, které jsme v průmyslu za 30 let nasbírali

Společně s našimi klienty píšeme historii už přes 30 let. Tradice, kvalita a inovace jsou klíčové vlastnosti, na kterých stavíme každou spolupráci. Firma se sídlem v Teplicích a celorepublikovou působností se za léta vyprofilovala jako přední český odborník na čištění průmyslových prostor, tvorbu litých podlah, výrobu strojních dílů a díky dlouholetým zkušenostem a znalostem problémů zákazníků i ve vývoji chemických přípravků.

Tvorbou litých podlah přispíváme k efektivnímu chodu výrobních prostor. V oblasti strojních dílů excelujeme díky modernímu strojnímu parku a zkušeným odborníkům. A v neposlední řadě nabízíme široké portfolio vlastních chemických produktů, včetně sprejů, kapalin, tmelů a lepidel. Vše v nejvyšší kvalitě, kterou ocení nejen velké průmyslové podniky.

I přes třicetiletou historii se snažíme držet krok s dobou a moderními technologiemi. Inovace jsou klíčové pro udržení maximální kvality našich služeb a produktů.„Po celou dobu naší existence jste pro nás nejzásadnější vy, naši klienti. Snažíme se stále jít vpřed z důvodu vašich nových potřeb a výzev, se kterými se společně můžeme potýkat.“

Luděk Šafařík, majitel společnosti CHEMSTR – ŠAFAŘÍK s.r.o.

Spolupráce s firmou CHEMSTR je příjemná, zejména s paní Ryzou, obchodní manažerkou, která mi zboží firmy představila. Naši zákazníci jsou s výrobky spokojení a vrací se pro ně. Firmu CHEMSTR mohu doporučit.
Ivana Košátková
Spolupráce s firmou CHEMSTR je příjemná, zejména s paní Ryzou, obchodní manažerkou, která mi zboží firmy představila. Naši zákazníci jsou s výrobky spokojení a vrací se pro ně. Firmu CHEMSTR mohu doporučit.
Firma CHEMSTR nám dodává lepidla. Vybrali jsme si ji pro kvalitu jejích produktů, možnost testování a také díky vstřícnosti obchodní zástupkyně. Oceňujeme i rychlost dodání.
Ing. Petr Kořínek
Firma CHEMSTR nám dodává lepidla. Vybrali jsme si ji pro kvalitu jejích produktů, možnost testování a také díky vstřícnosti obchodní zástupkyně. Oceňujeme i rychlost dodání.
Velice příjemné a profesionální jednání. Termíny dodržené na jedničku. Vřele doporučuji spolupráci s touto firmou.
Aleš Fousek - jednatel společnosti
Velice příjemné a profesionální jednání. Termíny dodržené na jedničku. Vřele doporučuji spolupráci s touto firmou.
Spolupráce s firmou byla dobrá. Vždy byl včas dojednán datum a čas, kdy se bude chodba renovovat. Veškeré potřeby, podmínky a požadavky obou smluvních stran byly vždy domluvou dodrženy.
Hana Novotná - ředitelka MŠ
Spolupráce s firmou byla dobrá. Vždy byl včas dojednán datum a čas, kdy se bude chodba renovovat. Veškeré potřeby, podmínky a požadavky obou smluvních stran byly vždy domluvou dodrženy.
Hana Novotná - ředitelka MŠ
Hana Novotná - ředitelka MŠ
Spolupráce s firmou CHEMSTR trvá již několik let. Vždy, když jsme požádali o pomoc s vyřešením problému, firma CHEMSTR ochotně a rychle našla řešení a dodala výsledný produkt odpovídající našim potřebám. Těšíme se na další spolupráci.
David Rusý - Assembly / Maintenance / IoT specialista
Spolupráce s firmou CHEMSTR trvá již několik let. Vždy, když jsme požádali o pomoc s vyřešením problému, firma CHEMSTR ochotně a rychle našla řešení a dodala výsledný produkt odpovídající našim potřebám. Těšíme se na další spolupráci.
V našem závodě proběhla realizace oprav podlahových ploch. Vše bylo realizováno k naší spokojenosti včetně komunikace se zaměstnanci. Děkujeme.
Martin Ptáček - Techniker / technische Abteilung
V našem závodě proběhla realizace oprav podlahových ploch. Vše bylo realizováno k naší spokojenosti včetně komunikace se zaměstnanci. Děkujeme.
Oceňujeme kvalitní zboží, rychlou dodávku, příjemný a profesionální přístup obchodního zástupce.
Martin Vladyka
Oceňujeme kvalitní zboží, rychlou dodávku, příjemný a profesionální přístup obchodního zástupce.
Pro nás je nejdůležitější jasná a jednoduchá domluva a také spolehlivost. Oceňujeme možnost konzultace, rychlost při dodávkách, kvalitu a rychlou nápravu v případě jakýchkoliv problémů.
Kamil Bláha - Production Technology Senior Specialist
Pro nás je nejdůležitější jasná a jednoduchá domluva a také spolehlivost. Oceňujeme možnost konzultace, rychlost při dodávkách, kvalitu a rychlou nápravu v případě jakýchkoliv problémů.
Chci poděkovat za dobrou spolupráci v roce 2023. Řešili jsme několik složitých projektů, které Václav Doubek z CHEMSTRu vždy nad rámec svých povinností úspěšně vyřešil (pokládka podlahy na novém pracovišti URACA, složitá oprava podlahy ve stříkacích kabinách a odstranění starého nátěru z podlahy na úseku koagulace).
Vladimír Dak - Supervisor / Quality Improvement Team – TSG + Jishuken
Chci poděkovat za dobrou spolupráci v roce 2023. Řešili jsme několik složitých projektů, které Václav Doubek z CHEMSTRu vždy nad rámec svých povinností úspěšně vyřešil (pokládka podlahy na novém pracovišti URACA, složitá oprava podlahy ve stříkacích kabinách a odstranění starého nátěru z podlahy na úseku koagulace).
Produkty CHEMSTRu odebíráme především díky vstřícnému jednání a rodinnému přístupu obchodní zástupkyně Veroniky Ryzé. S produkty jsme velice spokojeni! Pokud je to v jejích silách, vždy vyhoví našim požadavkům a najdeme společné řešení, a to i při nestandardních produktech. Obchodní zástupkyni Veroniku Ryzou a výrobky firmy...
Čížková Hana - nákupčí
Produkty CHEMSTRu odebíráme především díky vstřícnému jednání a rodinnému přístupu obchodní zástupkyně Veroniky Ryzé. S produkty jsme velice spokojeni! Pokud je to v jejích silách, vždy vyhoví našim požadavkům a najdeme společné řešení, a to i při nestandardních produktech. Obchodní zástupkyni Veroniku Ryzou a výrobky firmy CHEMSTR určitě doporučuji.

Hodnoty, které v CHEMSTRu zastáváme

Klient a jeho individuální potřeby jsou pro nás alfou a omegou. Proto mezi naše základní hodnoty patří férovost, transparentnost, rychlá komunikace a v neposlední řadě kvalitní a bezpečná řešení. Naše závazky k férovosti a transparentnosti jsou patrné v každém kroku spolupráce, přičemž právě otevřená komunikace je základním stavebním kamenem.

Důraz na potřeby klientů je neodmyslitelnou součástí našeho třicetiletého působení, kde individuální přístup k zákazníkům vede k poskytování špičkových služeb a produktů, ať už jde o čištění průmyslových prostor, pokládky nových průmyslových podlah, nebo zajištění dodávek našich chemických výrobků. Náš tým se snaží vždy flexibilně reagovat na klientské potřeby a dotahovat věci do konce ku spokojenosti všech stran.

„Po celou dobu naší existence jste pro nás nejzásadnější vy, naši klienti. Snažíme se stále jít vpřed z důvodu vašich nových potřeb a výzev, se kterými se společně můžeme potýkat.“

Poznejte náš tým

CHEMSTR - ŠAFAŘÍK není one-man show, a tak nám dovolte představit skvěle sehraný tým, který se bude starat o vaši maximální spokojenost. Kromě zkušených odborníků v jednotlivých oblastech našich poskytovaných služeb je pro nás důležitá také zákaznická podpora a servis. Komunikací totiž každý příběh začíná. Na koho se u nás můžete obrátit?

Ing. Luděk Šafařík ml.

Jednatel

l.safarik@chemstr.cz

Václav Doubek

Vedoucí obchodního oddělení

v.doubek@chemstr.cz
+420 606 044 285

Martin Hendrych

Business development manager

m.hendrych@chemstr.cz
+420 773 965 665

Lukáš Lorenc

Obchodně-technický poradce –
lepení (ČR)

l.lorenc@chemstr.cz
+420 774 510 356

Veronika Ryzá

Back office / Obchodně-technický poradce – podlahy, produkty

v.ryza@chemstr.cz
+420 734 844 711

Radek Krejčík

Back office / Obchodně-technický poradce – podlahy, produkty

r.krejcik@chemstr.cz
+420 777 020 356

Alexander M. Babaev

Obchodně-technický poradce –
produkty

a.babaev@chemstr.cz
+420 731 111 043

Hana Bednáriková

Back office / Objednávky a fakturace

objednavky@chemstr.cz
+420 731 587 405

Ondřej Cajthaml

Obchodně-Projektový manager

o.cajthaml@chemstr.cz
+420 792 776 937

Luděk Šafařík st.

Obchodně-technický poradce –
produkty (Morava)

chemstr@iol.cz

Přidejte se k nám a zažijte dynamickou kariéru plnou výzev

Chcete zažít prostředí plné výzev a inovací, kde kariéra neznamená pouze práci, ale každodenní dobrodružství plné výzev a nových řešení? Podívejte se na aktuální volná místa, zašlete svůj životopis a připojte se k CHEMSTRu. Můžete se těšit na sehraný odborný tým, zajímavé projekty a klienty. A to nejdůležitější – na rutinu můžete zapomenout. U nás je každý den novou šancí pro osobní a kariérní růst. Těšíme se na vás!

POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS

kariera@chemstr.cz.