Chemie a technická chemie od CHEMSTRu

Chemotechnické produkty CHEMSTR

Spreje a kapaliny pro každodenní práci

Nabízíme širokou škálu testovaných a ověřených chemických a technických sprejů a kapalin. S mnohaletými zkušenostmi z oblasti vývoje v chemickém průmyslu a technické chemii jsme vytvořili produkty, které vám zajistí rychlou a efektivní podporu při každodenní práci. Naši odborníci jsou vám zároveň připraveni poskytnout profesionální poradenství.

Čisticí prostředky

Mezi čističi naleznete produkty určené k odstranění silného znečištění i produkty k domácímu užití. Všechny naše čističe mají jedno společné, a to úsporu času našich klientů.

Lepidla a tmely

Lepidla a tmely CHEMSTR jsou zárukou nejvyšší kvality díky dlouhodobému vývoji a profesionálnímu poradenství při výběru správného produktu. Anaerobní, tavná, vteřinová a 2komponentní lepidla, lepicí pásky, silikony, polymery a další produkty.

Maziva a ochranné produkty

Mezi našimi mazivy ve spreji naleznete jak produkty, které mají úzkou specializaci, tak produkty, které mají širokou škálu využití. Všechna maziva mají jedno společné, a to vysokou kvalitu obsažených látek zajišťujících spolehlivé řešení potíží našich obchodních partnerů.

Materiály na opravy a renovace

CHEMSTR epoxidové pryskyřice jsou vysoce kvalitní materiály sloužící k opravám a ochraně nejrůznějších povrchů čelících vysokému zatížení. Produkty jsou určeny k profesionálnímu užití. Opravárenské tyčinky zase zajistí rychlé a spolehlivé opravy kovových, dřevěných i plastových dílů.

Pokovovací spreje

Pokovovací spreje slouží k ochraně a designovým úpravám především kovových povrchů. Jednotlivé produkty obsahují kovové příměsi, zajišťující lepší vlastnosti a barvu. U všech pokovovacích sprejů je důležité produkt důkladně protřepat.

Svařování

Svařovací separátory chrání kovové povrchy před ulpíváním kapiček, které vznikají při sváření. Vytvořené kuličky jde velmi těžko odstranit z povrchu, ke kterému pevně přilnou. Separátory jsou určené na různé druhy sváření, proto si vždy před aplikací ověřte vhodnost zvoleného produktu.

CHEMSTR není jen chemie

V CHEMSTRu nejsme jen chemičtí vědátoři připravující různé chemické či technické substance pro průmyslové provozy. Jsme také inovátoři pracující s nejmodernějšími technologiemi, díky kterým umíme vdechnout život přístrojům, pro které již nebylo možné sehnat důležité náhradní díly na výměnu, ačkoliv mohou stále sloužit dále. Protože právě na to si mnozí naši zákazníci stěžovali, přišli jsme s možností 3D modelace a výroby strojních dílů, které tento problém řeší. Moderní materiály a technologie používáme i při pokládce a renovaci podlah. Ať už se jedná o epoxidovou hladkou stěrku, nebo kompletní betonáž podlahy, vždy postupujeme s maximální mírou efektivnosti a kvality provedení.

Jsme tedy více než pouhý výrobce chemických produktů; jsme architekti proměny průmyslových prostor, tvůrci podlahových systémů, kteří nasazují nový kabát každému průmyslovému provozu, a inženýři věnující se výrobě strojních dílů. Každý náš produkt a služba nese otisk naší inovativní vize, kde výsledky jsou nad rámec obvyklých očekávání. CHEMSTR není jen chemie; je to soulad průmyslové kreativity, české preciznosti a kvality, která transformuje nejen materiály, ale usnadňuje podnikům jejich každodenní provoz.„Důkladná znalost materiálů a technologií je tím, co naše podlahy dělá jedinečnými. Klienty se vždy snažíme provést celým procesem spolupráce až po záruční i pozáruční servis.“

Luděk Šafařík, majitel společnosti CHEMSTR – ŠAFAŘÍK s.r.o.

Potřebujete technickou konzultaci? Jsme tu pro vás!

info@chemstr.cz
+420 417 562 000
+420 731 587 405

Často se nás ptáte…

Při výběru správné chemie nebo technických kapalin vzniká mnoho otázek o vhodnosti, užití nebo i dodání. Níže jsme proto připravili ty nejčastěji kladené otázky, kterých se nám od vás dostává. Pokud nenajdete, co jste hledali, neváhejte nás se svým dotazem kontaktovat.