Dezinfikování prostor

Dezinfikování

Nikdy nebylo dezinfikování společných prostor tak důležité jako nyní. Lze navíc očekávat, že nároky na čistotu a hygienu se budou vzhledem k událostem ohledně viru Covid-19 výrazně zvyšovat. Dezinfikováním prostorů se předejde zdravotním problémům pracovníků a případnému nucenému vzniku karantenního stavu na pracovišti.

Prostory dezinfikujeme pomocí různých technologií. Snažíme se však prosazovat jejich vzájemnou kombinaci. Naší vizí je zejména provádět bezkontaktní dezinfikování prostorů, pomocí kombinace technologie ozonu a UV. 

Generátor ozonu:

Efektivní řešení likvidace bakterií i virů. Ozon díky svému plynnému skupenství dokáže proniknout do veškerých zákoutí a prostorů, které jsou normálními dezinfekčními prostředky nedostupné. Dezinfikování je navíc rychlé a efektivní. 

Disponujeme profesionálními generátory ozonu, které mají vysoký výkon výroby plynu a hodí se na dezinfikování velkých místností, průmyslových prostorů, kanceláří, recepcí hotelů, klinik, nemocnic, domovy důchodců a mnoho dalších. 

Dezinfikování a čištění párou:

Pára dezinfikuje a čistí velmi šetrně, ale zároveň účinně. Výkon parního čističe může být doplněn i čistícím prostředkem. Pára je vhodná na různé povrchy - i na ty citlivé. Pára likviduje viry, bakterie, plísně a houby.

Povrchy dezinfikujeme párou pomocí zařízení, které má zároveň i odsávání. Díky odsávání se na povrchu nehromadí kondenzát.

Dezinfikování prostor pomocí UV:

Dezinfikování pomocí UV záření je efektivním způsobem, jak odstranit bakterie a viry. Na rozdíl od chemických dezinfekčních prostředků je k povrchům šetrný. UV záření je vhodné pro dezinfikování stěn, stropů i vzduchu. Mezi největší výhody této metody je rychlost hubení virů a bakterí v řádu vteřin.

Dezinfikování a čištění pomocí alkalických prostředků:

Alkalické prostředky naší vlastní výroby jsou díky svému vysokému pH vhodné k likvidaci virů a bakterií. Čističe jsou vždy vybírány dle požadovaného účinku. Zahříváním produktů docílíme vyššího efektu.

Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte přes emailovou adresu: info@chemstr.cz . Rádi Vám poradíme s výběrem vhodné dezinfekční metody pro Vámi zvolené prostory a povrchy.